Projekty wnętrz w kilku wersjach do wyboru. Oferujemy dla Państwa projektowanie wnętrz w opcjami które Państwo potrzebują, do wyboru:

Wariant pierwszy to koncepcyjne projektowanie wnętrz 3d, na projekt składa się wówczas opracowanie przez architektów wnętrz aranżacji 3d, czyli hiperrealistycznych wizualizacji wnętrz na podstawie wytycznych, czyli stylu jaki życzą sobie Państwo a także inspiracji. Warunkiem jest dostarczenie dla nas rzutu z wymiarami pomieszczeń, upodobań co do stylu lub wysłanych inspiracji. Następnie wyceniamy projekt aranżacji 3d, Państwo akceptują a my przystępujemy do pracy.

Druga z opcji to wykonanie przez naszych projektantów wnętrz aranżacji 3d czyli wizualizacji na najwyższym poziomie jakości hiperrealizmu a także koncepcyjnego rzutu 2d. W rzucie 2d otrzymują Państwo rysunki koncepcyjne, czyli: układ mebli, podłóg, urządzeń. Przygotowujemy 2 układy koncepcyjne układu funkcjonalnego prezentowanej na rzutach 2d. Omawiamy z klientem przestawione koncepcje w razie potrzeby.

Trzeci wariant to wykonanie aranżacji 3d wnętrz w postaci hiperrealistycznych wizualizacji wnętrz a także rozbudowana opcja kompleksowego projektu 2d, czyli rysunków technicznych wnętrz dla każdego z pomieszczeń. Rysunki techniczne będą służyć pomocą dla wykonawców realizacji Państwa wnętrz. Na podstawie dostarczonego rzutu / wymiarów pomieszczeń od państwa, przygotowujemy projekt techniczny w postaci rysunków technicznych. W skład rysunków wchodzą min.:

– rzut funkcjonalny
– rysunki z wymiarami
– rozwinięcia ścian
– rysunki mebli i zabudowy
– rysunki układu posadzki
– rysunki koncepcyjne punktów oświetleniowych

Dokładne wytyczne są uzgadniane w zależności od zapotrzebowania klienta.

W projektach 2d / 3d uwzględniać możemy min:

    • Projekt podłóg
    • Zabudowy systemy szaf, garderoby
    • Kolorystyka pomieszczeń
    • Rozwinięcia (widoki) ścian z uwzględnieniem kolorystyki, materiałów wykończeniowych   oraz wyposażenia wnętrz
    • Projekt rozmieszczenia punktów oświetlenia
    • Projekt mebli kuchennych z doborem sprzętu AGD
    • Projekt łazienki – ukazanie rozmieszczenia ceramiki łazienkowej z rozrysowaniem ułożenia płytek ceramicznych, dobór płytek, ceramiki i oświetlenia
    • Projekt sufitów podwieszanych
    • Ukazanie odpowiednich do stylu wnętrza mebli
    • Ujęcie w wizualizacji elementów architektonicznych – kominków, schodów itp.
    • Ukazanie w wizualizacjach 3d – tkanin – firany, zasłony, rolety itp.

Wszystkie opcje na początku są konsultowane celem ustalenia i dopasowania najlepszych preferencji dla klienta. Czas przygotowania gotowej dokumentacji projektowej od momentu akceptacji do finalnej koncepcji wynosi około 2-5 tygodni. Swoje usługi oferujemy na ternie całej Polski, choć zdecydowana większość naszych klientów jest z Warszawy i Kielc.