Współczesne rozwiązania w dawnym pomieszczeniu

Wizualizacja 3D koncepcji loftu odzwierciedla jeden z najważniejszych trendów w architekturze ostatnich lat, który polega na ponownym wykorzystaniu obiektów poprzemysłowych i urządzaniu w nich biur lub mieszkań. Industrialny styl, który wyróżnia zaproponowaną przez nas przestrzeń mieszkalną, znajduje zwolenników nie tylko wśród entuzjastów rewolucji przemysłowej XIX wieku.

Charakterystyczną cechą loftów jest duża i bardzo wysoka przestrzeń. Aby uczynić ją nieco bardziej przytulną, a jednocześnie nie zatracić oryginalnego charakteru, należy przywiązać największą uwagę do odpowiedniego wyposażenia. Jasne kolory ścian optycznie powiększają pomieszczenie, z czym kontrastują nowoczesne, ciemne elementy w postaci ram okiennych, opraw obrazów i sprzętów.

Pomieszczenia w loftach są zazwyczaj naprawdę duże, dlatego warto zagospodarować je z myślą o każdym rodzaju spędzania wolnego czasu – od odpoczynku, przez spędzanie czasu w gronie najbliższych, po pracę lub realizowanie prywatnych pasji.

Ważnymi elementami aranżacji są przede wszystkim modernistyczne oprawy świetlne (masywne lampy wolnostojące) i meble z szerokimi siedziskami, jak sofy, leżanki, fotele. Warto wykorzystać wielkogabarytowe przestrzenie, żeby podkreślić styl wnętrza odpowiednim doborem okien. Alternatywą wobec tradycyjnych obrazów mogą być czarno-białe fotografie. Dla większego komfortu i lepszego efektu wizualnego należy skupić się także na podłodze z wysokojakościowych paneli.

Najnowsze realizacje

koncepcja kuchni

Nieograniczona przestrzeń kuchenna do Twojej dyspozycji

wizualizacji 3D

Klasycznie eleganckie mieszkanie we współczesnym wydaniu

koncepcja domu

Koncepcja domu – Minimalistyczny dom dla odważnych