Luksusowy dom w modernistycznym stylu

Analizując i oceniając wizualizacje tego modernistycznego domu, trudno uciec od wakacyjnych skojarzeń. Duży basen z błękitnymi kafelkami na dnie, leżaki dopasowane do drewnianego podłoża, zewnętrzne i zadaszone patio z kompletem mebli ogrodowych czy oddzielna strefa relaksu na świeżym powietrzu zachęcają do zamknięcia oczu i wyobrażenia sobie odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół w ciepły, niczym niezmącony dzień. Lecz już sama bryła obiektu sugeruje przywiązanie projektu do najnowocześniejszych trendów w architekturze, na co wskazuje specyficzne połączenie kilku komponentów w dwukondygnacyjny dom. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stolarki okiennej można zagwarantować sobie poczucie bezpieczeństwa, odpowiedni poziom termoizolacji, a także niebanalny efekt wizualny.

Jasne ściany i kolumny uzupełnione drewnianą elewacją koncentrują uwagę na szerokich, energooszczędnych, wielkogabarytowych oknach, w tym również przesuwnych i narożnych. Połączenie pomiędzy ogrodem a wnętrzem nie stwarza praktycznie żadnych barier.

Koncepcja zakłada jak najczęstsze spędzanie wolnego czasu w odpowiednio zaprojektowanym ogrodzie. W niewielkim oddaleniu od domu znajduje się wspomniane już podwyższone patio z częściowym zadaszeniem i kilkoma listwami oświetleniowymi.

W szerokim, rozłożystym domu przewidziano miejsce na kilka pomieszczeń, w tym centralnie umiejscowiony, parterowy salon, którego znaczna część ścian jest przeszklona, co optycznie jeszcze bardziej powiększa obiekt. Ciekawym pomysłem wydaje się dyskretne umiejscowienie drzwi wejściowych, które nie rzucają się w oczy.

Najnowsze realizacje

projekt wnętrza kuchni

Kuchnia pełna drewna w minimalistycznej odsłonie

koncepcja salonu

Koncepcja salonu z aneksem kuchennym i jadalnią

koncepcja kuchni

Nieograniczona przestrzeń kuchenna do Twojej dyspozycji