Odważna koncepcja nowoczesnej, ciemnej łazienki

Czy łazienka zawsze musi być jasna? Przełamywanie utartych schematów to jedno z najważniejszych wyzwań dla specjalistów odpowiedzialnych za nowoczesną aranżację wnętrz. Załączona wizualizacja 3D przedstawia koncepcję minimalistycznej, ale funkcjonalnej łazienki urządzonej zgodnie z najnowszymi trendami.

Prosty, pozbawiony ozdobników mebel pozwala na ustawienie umywalki nablatowej i niezbędnych akcesoriów. Ręczniki czy kosmetyki można przechowywać na dyskretnych półkach. W niniejszej koncepcji zakłada się wykorzystanie takich dodatków jak świeczki zapachowe czy dozowniki mydła. Delikatne lampki zwijające z sufitu uzupełniają LED-ową oprawę sufitową, dając wnętrzu dostatecznie dużą porcję przyjemnego dla oczu światła. Wysokie i szerokie lustro robi świetne wrażenie estetyczne i przydaje się na co dzień. Prosta toaleta wystaje ze ściany, a jej pozostałe elementy są ukryte.

Na przeciwległej ścianie wkomponowana jest kabina prysznicowa – bez brodzika i ograniczeń. Jedynie szklana, przezroczysta ściana oddziela tę przestrzeń od pozostałej części łazienki. To nowoczesne rozwiązanie zaskakuje swoim estetycznym, ale i higienicznym charakterem.

Zdecydowanie najodważniejszą propozycją projektu są ciemne kolory – czerń blatu i klasycznych, drobnych kafelków po stronie lustra i umywalki, a także brązy na ścianie od strony sedesu. Kontrast w stosunku do jasnych kafelków na podłodze i w kabinie prysznicowej jest bardzo wyrazisty – ale czy nie na takim efekcie zależy Ci najbardziej?

Najnowsze realizacje

wizualizacja sypialni

Wizualizacja sypialni z prywatną, przeszkloną łazienką

koncepcja domu

Koncepcja domu – Minimalistyczny dom dla odważnych

koncepcja pokoju dziennego

Koncepcja pokoju dziennego z minimalistycznym wyposażeniem