Nowoczesna, przeszklona łazienka
wkomponowana w stylową sypialnię

Coraz popularniejszym trendem, zarówno w budowanych od podstaw, jak i kompleksowo remontowanych domach jest łączenie sypialni z prywatną, dodatkową łazienką. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla par, które cenią intymność i chcą zyskać dodatkową przestrzeń do odpoczynku i dbania o ciało. Prezentowana wizualizacja łazienki ukazuje pomieszczenie odgrodzone od sypialni przede wszystkim wielkopowierzchniowym przeszkleniem z przesuwnym wejściem.

Kontrast bieli, czerni i odcieni szarości nasuwa oczywiste skojarzenia z minimalistycznym, ponadczasowym stylem. Wyposażenie odpowiada na najważniejsze potrzeby użytkowe i jest zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych detalach. Warto wspomnieć o dwóch nablatowych, okrągłych umywalkach, wolnostojącej wannie, stylizowanym na retro kaloryferze oraz bidecie i toalecie z elementami ukrytymi w ścianie. Dodatki w postaci drewnianych stolików przypominających skrzynki czy doniczkowe drzewka wprowadzają element naturalności i spójności z wystrojem sypialni obok.

Projekt wyróżnia się bezkompromisową, odważną aranżacją, która jest możliwa do zaadaptowania jedynie pod warunkiem dostatecznie dużej przestrzeni. Umiejętne połączenie stylowej oprawy świetlnej i okien w nietypowych rozmiarach rozjaśnia pomieszczenie, ale zapewnia też odpowiednią dozę intymności i prywatności. Taka łazienka – wkomponowana w minimalistyczną sypialnię – jest marzeniem, które warto spełnić. Żeby uzyskać prezentowany efekt, należy zainwestować przede wszystkim w wysokiej jakości meble i dodatki, ale nie zapomnieć też o detalach konstrukcyjnych czyniących projekt tak wyjątkowym.

Najnowsze realizacje

wizualizacji 3D

Klasycznie eleganckie mieszkanie we współczesnym wydaniu

koncepcji domu

Praktyczny wymiar eleganckiej architektury

wizualizacja sypialni

Wizualizacja sypialni z prywatną, przeszkloną łazienką