Nowoczesna koncepcja salonu z
aneksem kuchennym i jadalnią

Coraz częściej dążymy do łączenia pomieszczeń i właśnie ta wizualizacja 3D obrazuje trend łączenia salonu, jadalni i kuchni w ramach jednego, przestronnego pokoju. Podobną koncepcję można zastosować w przestrzeni nowoczesnego mieszkania, jak i budowanego lub remontowanego domu. Jasny kolor ścian, paneli podłogowych i mebli kuchennych, a także silne, naturalne oświetlenie przez okna ozdobione szprosami optycznie powiększają zagospodarowaną przestrzeń, dzięki czemu zachowuje ona kilka funkcji, ale bez wrażenia ciasnoty.

Nowoczesność kuchni jest podkreślona skrajnym minimalizmem mebli tworzących jednolity układ pozbawiony jakichkolwiek dodatków, a nawet klamek, uchwytów. Długi blat pozwala na przygotowywanie nawet kilku potraw jednocześnie, a dodatki w rodzaju prostego kraju czy kontrastujących kafelków na ścianie uwypuklają atuty (zarówno wizualne, jak i funkcjonalne) aneksu.

Projekt zakłada wykorzystanie drewnianego kompletu stołu i sześciu szerokich foteli w stylistyce vintage, które pełnią rolę jadalną. Tuż nad stołem znajduje się propozycja aż trzech masywnych, designerskich, geometrycznych żyrandoli rzucających ciepłe światło. W dalszej części pomieszczenia zaprojektowano przestrzeń codzienną, wypoczynkową, z narożną kanapą, fotelami i okrągłym stolikiem. Wybór wysokiej jakości mebli gwarantuje, że tak zaaranżowany salon połączony z funkcją jadalni i kuchni przez lata będzie spełniał rolę centrum domu lub mieszkania.

Najnowsze realizacje

wizualizacje domu w modernistycznym stylu

Luksusowy dom w modernistycznym stylu

koncepcja łazienki

Odważna koncepcja nowoczesnej, ciemnej łazienki

koncepcja pokoju dziennego

Koncepcja pokoju dziennego z minimalistycznym wyposażeniem