Nieograniczona przestrzeń kuchenna
do Twojej dyspozycji

Podstawą tej nowoczesnej kuchni jest komplet minimalistycznych, jednolicie białych szafek, które są pozbawione klamek i uchwytów w drzwiach. Projekt z jednej strony zamyka lodówka, a z drugiej komponent z wbudowanym piekarnikiem oraz mikrofalówką. Przestrzeń robocza ze zlewozmywakiem i miejscem na urządzenia kuchenne jest dla kontrastu czarna, podobnie jak blat wyspowy ze szklaną płytą na boku. Niniejsza koncepcja kuchni opiera się o maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, kompletne wyposażenie w niezbędne urządzenia i akcesoria, a jednocześnie pozostawienie wrażenia przestronności i minimalizmu.

Uzupełnieniem tej przestrzeni są hokery – drewniane, wysokie krzesła ze stylowym i wygodnym siedziskiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu kuchnia staje się prawdziwym sercem domu. Na jednej przestrzeni można przygotowywać i spożywać posiłki, nie tylko indywidualnie, ale i w gronie rodziny lub przyjaciół. Połączenie kuchni, jadalni, a nawet domowego baru to trend, którego odzwierciedleniem jest niesłabnące zainteresowanie blatami wyspowymi, takimi jak na zaprezentowanej wizualizacji 3D.

Drewno hokerów oraz dyskretne barwy przykładowych sprzętów przełamują monochromatyczne zestawienie czarnego tła i białych mebli. Całość uzupełniają cztery wiszące lampy, wprost nawiązujące do epoki przemysłowej i stylu industrialnego. Oświetlenie przypominające gigantyczne żarówki pada idealnie na blat, ułatwiając przygotowywanie posiłków i przyjemne spędzanie czasu w niezobowiązującej atmosferze.

Najnowsze realizacje

funkcjonalna łazienka

Funkcjonalna łazienka z klasą

koncepcja kuchni

Nieograniczona przestrzeń kuchenna do Twojej dyspozycji

wizualizacja dom

Dom, w którym poczujesz się jak u siebie