Koncepcja pokoju dziennego z minimalistycznym wyposażeniem

Prezentowana poniżej koncepcja pokoju dziennego pozwala na efektowne i funkcjonalne zagospodarowanie dużej przestrzenie domowej – nawet w salonach z przeszkleniami na przeciwległych ścianach. Dzięki połączeniu pokoju dziennego, jadalni i kuchni w jedno pomieszczenie centrum życia domowego i towarzyskiego koncentruje się w jednym punkcie, stanowiąc swoistą przeciwwagę dla bardziej intymnych pokojów. Praktyczne i stylowe podejście do aranżacji aneksu kuchennego owocuje dużą przestrzenią roboczą przy zachowaniu odpowiednich proporcji względem reszty pomieszczenia. Opis można rozpocząć od wskazania najważniejszych akcentów kuchni – jednolitych, minimalistycznych mebli z wbudowanymi urządzeniami.

Biel nowoczesnej kompozycji kontrastuje z takimi elementami jak ciemna płyta indukcyjna czy ozdobny, nieregularny wzór na ścianie przypominający spękaną taflę lodu. Tak samo ozdobiony jest modny i nowoczesny blat wyspowy, na którym wkomponowano zlew z prostym, wyjmowanym kranem.

Duży, drewniany stół z ośmioma wygodnymi, nowoczesnymi krzesłami, a także nierzucające się w oczy szafki przy oknach przenoszą uwagę w stronę relaksu. Uwypukleniem tej funkcji salonu są masywny narożnik, fotel i niski stolik z dwoma kolistymi blatami. Projekt zakłada także zawieszenie na ściance działowej dużego telewizora obok szarego, przeszklonego kominka. Po drugiej stronie zaplanowano biblioteczkę wraz z fotelem i lampą – strefę szczególnej koncentracji i nastroju sprzyjającego pogłębionej refleksji.

Najnowsze realizacje

koncepcja kuchni

Nieograniczona przestrzeń kuchenna do Twojej dyspozycji

koncepcja salonu

Koncepcja salonu z aneksem kuchennym i jadalnią

wizualizacja salonu

Wizualizacja salonu, w którym chcesz spędzać czas