Współczesne wzornictwo w służbie funkcjonalności

Koncepcja domu opiera się o maksymalne wykorzystanie przestrzeni i potencjału drzemiącego w nowoczesnej, energooszczędnej architekturze. Wielkogabarytowe okna, które zastępują ściany, wpuszczają do wnętrza światło oraz energię, sprzyjając funkcjonalności i stylowej aranżacji pomieszczeń. Budynek zaprojektowany na planie prostokąta gwarantuje praktyczny układ pomieszczeń i szerokie możliwości, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Projekt wydaje się wprost idealny do zastosowania na przedmieściach i w miejscowościach podmiejskich, ale dzięki swojej charakterystyce jest też praktyczną koncepcją do wykorzystania na mniejszych, centralnie zlokalizowanych działkach. Zastosowanie szerokiej palety nowoczesnych, jakościowych, ale i energooszczędnych rozwiązań odpowiada najnowszym trendom obecnym w architekturze.

Jasna, drewniana elewacja podkreśla naturalny, ekologiczny charakter projektu, spójnie uzupełniając się z przestronnym przeszkleniem. Charakterystycznym akcentem są ciemne ramy. Z kolei brak zarysowanego dachu podpowiada, że ten parterowy dom łączy idee bauhausu z nowoczesnym, minimalistycznym podejściem.

Specyfika domu zachęca do płynnego połączenia z naturalnym otoczeniem. Wyjście wprost do ogrodu, zarówno od frontu, jak i z tyłu, a także wielkopowierzchniowe przeszklenia jednoczą się z zielenią i zwiększają możliwości relaksu niezależnie od pory roku.

Wizualizacje 3D prezentujące ten modernistyczny dom obrazują, jak proste środki przekładają się na efektowny odbiór całości. Dzięki odpowiedniemu ulokowaniu obiektu na niewielkiej skarpie w intrygujący sposób wkomponowany został garaż.

Najnowsze realizacje

projekt wnętrza kuchni

Kuchnia pełna drewna w minimalistycznej odsłonie

koncepcja pokoju dziennego

Koncepcja pokoju dziennego z minimalistycznym wyposażeniem

funkcjonalna łazienka

Funkcjonalna łazienka z klasą