Klasycznie eleganckie mieszkanie
we współczesnym wydaniu

Otwarta przestrzeń, idealny balans pomiędzy jasnymi i ciemnymi kolorami, wyważony, elegancki styl – to pierwsze myśli nasuwające się na widok niniejszej wizualizacji 3D, w której uwzględniono praktyczne potrzeby mieszkańców nowoczesnych apartamentowców.

Koncepcja zakłada płynne przejścia pomiędzy posadzkami – drewnianym parkietem w części mieszkalnej i stylowymi, jasnymi kaflami w strefie jadalniano-kuchennej. Niewielka ściana działowa, a także blat z dostawionymi, dopasowanymi hokerami jeszcze wyraźniej oddzielają części dużego pomieszczenia. W projekcie uwzględniono pilną potrzebę wykorzystania wysokich ścian. I tak – obok wielkogabarytowych okien, które przepuszczają do wnętrza dużo światła i energii słonecznej – zauważamy płaski telewizor wkomponowany w minimalistyczną szafę czy podobnie jednolitą, białą kuchnię z niezbędnym wyposażeniem, w tym kontrastującą, czarną kuchenkę.

W przedpokoju od drzwi wejściowych aż do głównego pomieszczenia znajduje się pojemna szafa z przesuwnymi drzwiami, na których powierzchni zamontowano wyłącznie lustra. Ściana, która zamyka salon od tej strony, jest w całości zajęta przez orzechową szafę oraz biały regał z aż 30 półkami różnej wielkości na książki i dodatki dekoracyjne. Odpowiedni nastrój wprowadzają ozdobne firany z zasłonami i sufitowe oprawy świetlne, wraz z kulistą lampą nad okrągłym stolikiem dla 4 osób.

Najnowsze realizacje

wizualizacja sypialni

Wizualizacja sypialni z prywatną, przeszkloną łazienką

koncepcja domu

Koncepcja domu – Współczesne wzornictwo

projekt wnętrza kuchni

Kuchnia pełna drewna w minimalistycznej odsłonie