Funkcjonalna łazienka z klasą

Przedstawiamy nowoczesną koncepcję zagospodarowania przestrzeni łazienkowej, która pozwala na uzyskanie efektu przestronności. Z kolei dzięki minimalistycznemu wyważeniu umożliwia ona dyskretne zawarcie w wyposażeniu wszystkich niezbędnych elementów i urządzeń. Funkcjonalna łazienka inspiruje nie tylko w budynkach jednorodzinnych, ale i mieszkaniach.

W tej propozycji w oczy rzuca się jasne wykończenie masywnych, białych płyt podłogowych oraz drewnianych paneli ściennych uzupełnionych białymi, klasycznymi kafelkami w charakterystyczną kratkę. Kremowy mebel pozwala na wykorzystanie nowoczesnej, szerokiej umywalki nablatowej z prostym kranem. Dwie odkryte półki, szuflada i szafka (bez uchwytów) gwarantują wyposażenie łazienki w najpotrzebniejsze kosmetyki i akcesoria.

Na blacie przewidziano sporo miejsca na takie dodatki jak dozowniki mydła, kubki czy świece wprowadzające wyjątkowy nastrój. Nie mogło zabraknąć wielkogabarytowego lustra, które spełnia podwójną rolę: praktyczną oraz stylistyczną. Designerskie oświetlenie wykorzystujące żarówki emitujące ciepłe światło podkreśla kolorystykę i charakter łazienki.

Zabudowana, klasycznie biała toaleta spójnie odzwierciedla architektoniczny zamysł projektanta. W łazience nie mogło zabraknąć prysznica odgrodzonego jedynie szklaną, jednolicie przeźroczystą płytą. Estetyczny i nowoczesny efekt uzyskano dzięki rezygnacji z brodzika – woda z nowoczesnej, minimalistycznej aparatury spada na kafle znajdujące się na tym samym poziomie co reszta pomieszczenia, spływając przez podłużną, dyskretną kratkę. Wizualizacja łazienki inspiruje nie tylko w budynkach jednorodzinnych, ale i mieszkaniach.

Najnowsze realizacje

koncepcja pokoju dziennego

Koncepcja pokoju dziennego z minimalistycznym wyposażeniem

koncepcja domu

Koncepcja domu – Minimalistyczny dom dla odważnych

koncepcja salonu

Koncepcja salonu z aneksem kuchennym i jadalnią