Dom, w którym poczujesz się jak u siebie

Ten projekt udowadnia, że dom wcale nie musi być duży, a mimo to może wyróżniać się inteligentnie zaprojektowaną przestrzenią nasuwającą skojarzenia z średniej wielkości apartamentem. Dla wielu osób sporym zaskoczeniem są identyczne wymiary zadaszonego tarasu oraz dwupokojowego wnętrza, ale w połączeniu z nowocześnie zaprojektowanym ogrodem daje to niezwykły efekt – szczególnie w miesiącach, w których warunki atmosferyczne zachęcają do spędzania jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.

Spójność z naturalnym otoczeniem podkreślają białe ściany i jasna, drewniana elewacja. W jednolicie parterowym obiekcie wykorzystano niewątpliwy urok nowoczesnej, minimalistycznej czerni okien, drzwi wejściowych oraz frontalnych kolumienek. Prezentowana wizualizacja 3D przewiduje także szerokie zastosowanie wysokojakościowych mebli ogrodowych, a takie akcenty jak lampy solarne, drewniane płyty jako ścieżka czy przydomowa ławka kojarząca się z publiczną, małą architekturą jedynie podkreślają nieskończone możliwości zaaranżowania otoczenia budynku.

Mieszkanie optycznie powiększa się dzięki wielkopowierzchniowym, energooszczędnym oknom. Większy pokój można urządzić jako salon z aneksem kuchennym i bezpośrednim wejściem do łazienki. Mniejszy w tym układzie służy jako zaciszna, intymna sypialnia. To sprawia, że dom jest idealnym projektem dla 1-2 osób, które ponad wszystko cenią możliwość relaksu i aktywnej pracy nad pięknem ogrodu. Projekt zakłada wykorzystanie nowoczesnych materiałów oraz technologii, które przekładają się na codzienną oszczędność bez zbędnych kompromisów.

Najnowsze realizacje

wizualizacji 3D

Klasycznie eleganckie mieszkanie we współczesnym wydaniu

wizualizacja łazienki

Nowoczesna, przeszklona łazienka wkomponowana w stylową sypialnię

wizualizacja sypialni

Wizualizacja sypialni z prywatną, przeszkloną łazienką