Dom, w którym poczujesz się jak u siebie

Ten projekt udowadnia, że dom wcale nie musi być duży, a mimo to może wyróżniać się inteligentnie zaprojektowaną przestrzenią nasuwającą skojarzenia z średniej wielkości apartamentem. Dla wielu osób sporym zaskoczeniem są identyczne wymiary zadaszonego tarasu oraz dwupokojowego wnętrza, ale w połączeniu z nowocześnie zaprojektowanym ogrodem daje to niezwykły efekt – szczególnie w miesiącach, w których warunki atmosferyczne zachęcają do spędzania jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.

Spójność z naturalnym otoczeniem podkreślają białe ściany i jasna, drewniana elewacja. W jednolicie parterowym obiekcie wykorzystano niewątpliwy urok nowoczesnej, minimalistycznej czerni okien, drzwi wejściowych oraz frontalnych kolumienek. Prezentowana wizualizacja 3D przewiduje także szerokie zastosowanie wysokojakościowych mebli ogrodowych, a takie akcenty jak lampy solarne, drewniane płyty jako ścieżka czy przydomowa ławka kojarząca się z publiczną, małą architekturą jedynie podkreślają nieskończone możliwości zaaranżowania otoczenia budynku.

Mieszkanie optycznie powiększa się dzięki wielkopowierzchniowym, energooszczędnym oknom. Większy pokój można urządzić jako salon z aneksem kuchennym i bezpośrednim wejściem do łazienki. Mniejszy w tym układzie służy jako zaciszna, intymna sypialnia. To sprawia, że dom jest idealnym projektem dla 1-2 osób, które ponad wszystko cenią możliwość relaksu i aktywnej pracy nad pięknem ogrodu. Projekt zakłada wykorzystanie nowoczesnych materiałów oraz technologii, które przekładają się na codzienną oszczędność bez zbędnych kompromisów.

Najnowsze realizacje

koncepcji loftu

Współczesne rozwiązania w dawnym pomieszczeniu

wizualizacja sypialni

Wizualizacja sypialni z prywatną, przeszkloną łazienką

koncepcja kuchni

Nieograniczona przestrzeń kuchenna do Twojej dyspozycji