O NAS

Smiling beautiful young businessman looking at camera with satisfaction
O NAS

Jesteśmy architektami i grafikami 3d pełnymi pasji i zaangażowania, uwielbiamy swoją pracę gdyż jest to nasza największa pasja. Godzinami możemy wykonywać to co najbardziej kochamy.
Meduza Studio istnieje na polskim rynku od kilku dobrych lat. Naszą misją firmy jest rozwijająca się nieustannie dziedzina grafiki 3d i zaawansowanej animacji 2d oraz 3d.
Od 7 lat współpracujemy z firmami z Polski ale również z z innych krajów takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Francja. Doskonale rozumiemy naszych klientów ich potrzeby i to czego od nas oczekują. 
Stale współpracując z klientami tworzymy trójwymiarowe wizualizacje, animacje oraz prezentacje ich projektów i produktów. Pomagamy, doradzamy i silnie wspieramy naszych klientów.
Nieustannie obserwujemy światowe rynki i wdrażamy nowoczesne techniki w pracy nad projektami. Jeśli jesteś na naszej stronie pierwszy raz masz u nas rabat w wysokości 300 zł na wizualizacje architektoniczną. 
Napisz lub zadzwoń. Zapraszamy serdecznie.

DOŚWIADCZENIE

Wizualizacje tworzymy od wielu lat, przekłada się to na najlepszą jakość wykonywanych wizualizacji oraz animacji. 
Prezentujemy Twój produkt z jak najlepszej strony.  Dzięki pracy z naszym studio unikniesz nieporozumień w realizacji projektów, a Twoje koszty inwestycji zostaną mocno zmniejszone.

 • Animacje 2D/3D

  0%
 • Aranżacje wnętrz

  0%
 • Wizualizacje produktu

  0%
 • Wizualizacje architektoniczne

  0%
 • Wizualizacje wnętrz

  0%

STATYSTYKI

0

Doświadczenia na rynku

0

Aranżacji wnętrz

0+

Ukończone projekty

0+

Wizualizacje

Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę

Jesteś gotowy zrobić krok dalej?
Nasz zespół Ci w tym pomoże.
Porozmawiajmy o Twoim projekcie lub pomyśle.